12. YZB Fuarı'na Katıldık

Tahsildaroğlu, Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF) tarafından 15 - 16 Eylül tarihlerinde düzenlenen Yerel Zincirler Buluşuyor (YZB) Fuar ve Konferans'ında sektörün önde gelen katılımcıları ile buluştu. İki gün süren etkinlik boyunca sektörel işbirliklerinin güçlendirilmesi konusunda çevik ve verimli adımlar atılırken, Türkiye Perakendeciler Federasyonu Başkanı Ömer Düzgün ve İstanbul Perakendeciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Güzeldere standımızı ziyaret etti.

Geleneksel peynir üretimindeki uzmanlığımızı bir üst seviyeye taşıyan, lezzetiyle damaklarda iz bırakacak olan yeni ürünümüz "Ezine Gurme"yi fuarda katılımcıların beğenisine sunduk. Yoğun ilgi gören Gurme Ezine, özel ambalajında en az 12 ay olgunlaştırılma sürecinin ardından yoğun kıvamı ve aroması ile tüketicilerin vazgeçilmezleri arasına şimdiden giriş yaptı.

Lansmanı yapılan bir diğer ürünümüz "Ayazma Çiftliği Klasik İnek Peyniri" de fuar katılımcılarıyla buluştu. Kaz Dağları'nın doğal bitki örtüsü ile beslenen ineklarden elde edilen taptaze sütlerle üretilen Ayazma Çiftliği Klasik İnek Peyniri, tadanlardan tam not alarak önümüzdeki günlerde sofraların vazgeçilmezi olmaya aday olarak gösterildi.